Trafik Sigortası

TRAFİK Sigortası Nedir ?

Avisa Trafik Sigortası - Trafik Sigortası Bursa2918 sayılı  karayolları ve Trafik kanununda düzenlenen ve trafiğe çıkan her aracın yaptırması zorunlu bir sigortadır. 

Karşılaştırmalı Trafik Fiyat Teklifi İsteyiniz... Zorunlu trafik sigortası, her araç sahibi tarafından yaptırılması zorunlu olan ve hasar anında karşı tarafa verilebilecek bedeni ve maddi zararları güvence altına alan bir sigortadır ve aşağıdaki özellikleri içerir ; 
-  Her yıl yenilenmesi gerekir. - Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
- Araçlar zorunlu trafik sigortasını yaptırmadan trafiğe çıkamazlar, trafik sigortası yaptırmadan trafiğe çıkan araçlar bağlanır.
- Trafik sigortası aracınızın zararını karşılamaz, karşı tarafa verdiğiniz zararı karşılar.
Her araç sahibi zorunlu trafik sigortasını yaptırmak ve sigorta süresi sona ermeden yeniletmekten sorumludur.   Trafik Sigortası teminatları sigorta şirketine göre farklılık göstermez, aracın türüne göre teminat ortaktır. 

Trafik sigortası ;
Kaza Başına ölüm sakatlık 
Kişi Başına ölüm sakatlık
Kaza başına tedavi masrafı
Kişi başına tedavi masrafı 
Kaza başına maddi zarar
Araç başına maddi zarar teminatlarını kapsamaktadır.

Tamamlayıcı Bilgi :  Trafik sigortası karşı tarafa verdiğiniz hasarı karşılar, kendi aracınızdaki hasarı gidermek için kasko sigortası yaptırmayı unutmayın!

Tag: bursa sigorta acenteleri, sigorta teklifi al, en uygun kasko fiyatları, ergo sigorta bursa, bursa sigorta şirketleri, bursa acentaları, sigorta şirketleri bursa, sigorta bursa, bursadeki sigorta acenteleri, karşıyaka sigorta, sigorta acenteleri bursa, karşıyaka trafik, sigorta web sitesi, bursa karşıyaka, en ucuz kasko hangisi, arac kasko degerleri, kasko teklifi almak istiyorum, sigorta teklifi, araba kasko değerleri, sigorta teklifi al, hayat sigortası fiyatları, araçların kasko değerleri, ergo kasko, kasko deger,

Kaydet

TOP

THEME OPTIONS

Header type:
Theme Colors:
Color suggestions *
THEME
* May not have full accuracy!